Kotły Płonka to znany producent kotłów c.o. Firma istnieje na rynku od 2000 roku i niezmiennie od wielu lat oferuje produkty  poprawiające jakość życia. Tworząc konstrukcje nowoczesnych kotłów grzewczych, odpowiada na współczesne wymagania rynku.

Nasze produkty są stale modernizowane, wprowadzamy nowoczesne rozwiązania, aby obsługa kotłów była intuicyjna, prosta. Dbamy również o to, by spełniały one potrzeby klienta oraz rygorystyczne normy ekologiczne, potwierdzane atestami ekologicznymi.

O trwałości oferowanych przez nas kotłów decyduje również ich niepowtarzalna konstrukcja. Stawiamy na atestowaną stal oraz trwałe, najwyższej jakości materiały.Wszystkie oferowane przez nas produkty są autorskiej produkcji. Każdy wzór jest zgłaszany do urzędu patentowego. Stąd też naszych kotłów nie znajdą Państwo u konkurencji!

Piece c.o. powstają w nowoczesnym parku maszynowym przy udziale wykwalifikowanej, doświadczonej kadry oraz nowoczesnych technologii i trwałych materiałów. Dążenie firmy do zachowania przyjaznych środowisku standardów została doceniona przez licznych klientów i ma potwierdzenie w wysokiej sprzedaży oferowanych produktów.W codziennej pracy wykorzystujemy zdobycze najnowocześniejszych technologii. Dbamy o to, by poszerzać i poprawiać funkcjonalność naszego parku maszynowego, w którym powstają kotły.

Każdy produkt jest wykonywany z najwyższą precyzją, z dbałością o estetyczny aspekt wykonania.Profesjonalizm naszych działań potwierdzają wypowiedzi licznych zadowolonych klientów oraz opinie instalatorów.

Dbamy o to, by naszą firmę reprezentowały osoby doświadczone i kompetentne. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy są w stanie pomóc klientom w doborze kotła oraz udzielić wskazówek odnośnie jego funkcjonowania. Decydując się na nas, mają Państwo pewność, że szybko i sprawnie zareagujemy na zgłoszenie każdej usterki. Jesteśmy pod tym względem niezależni. Posiadamy własny serwis.

Nasza firma pragnie wspierać lokalny rynek, dlatego naszym klientom oferujemy darmowy dowóz oraz montaż kotłów, do 30 km od naszej siedziby. Na mapie powyżej jest możliwość sprawdzenia czy obejmuje Państwa nasza promocja.

Wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszą firmą bądź zakupu naszych produktów zachęcamy do kontaktu z nami.